O nas

Cześć,

tu Karolina, Gośka i Patrycja.

Tak!

Jeśli chcecie wiedzieć 😛 Mamy cellulit… i walczymy z nim każdego dnia. Stąd właśnie pomysł na ten serwis bo wiemy, że nie jesteśmy same… statystyki odwiedzin naszego serwisu potwierdzają to, że warto było.

Jest nas dużo.

Dużo kobiet, które chcą skutecznie raz na zawsze pozbyć się cellulity ze swoich łydek, ud i pośladków!

Odwiedzają nas także dziewczyny i kobiety, które chcą zawczasu zapobiec powstawaniu cellulitu i szukają porad odnośnie diety i zapobiegania właśnie.

Kontakt

Jeśli chcecie się z nami skontaktować to najlepiej zrobić to korzystając z komentarza… dajcie znać o co chcecie nas zapytać. Jako, że działamy tu w kilka osób lepiej nam ogarnąć właśnie komentarze niż odpowiadać na mejle. Przynajmniej Wasze pytania i nasze odpowiedzi zostaną tu na dłużej i pomogą także innym dziewczynom i kobietom w rozwianiu ich wątpliwości

Gdzie walczymy z cellulitisem?

Skuteczna walka z cellulitem wymaga zaangażowania i samozaparcia… tak właśnie! Dlatego same też postanowiłyśmy siać dobrą nowiną wszędzie tam gdzie tylko może to przynieść oczekiwany efekt i trafić do jak największej grup kobiet! Dlatego zapraszamy do śledzenia nas w serwisie Flipboard gdzie mamy swój profil poświęcony cellulitowy właśnie oraz na Facebooku. Niebawem pojawimy się także w innych miejscach.

Zastrzeżenie: Pamiętaj, że ta strona i zawarte tu treści zawierają prywatne opinie i poglądy jego autora i nie stanowią usługi, a w szczególności nie należy traktować ich jako porady w indywidualnej sprawie. Autor nie ponosi odpowiedzialności za skutki prawne i zdrowotne wykorzystania prezentowanych informacji lub opinii. W razie wątpliwości skontaktuj się z lekarzem.

Celustop!
Celustop!